Wpis o tym, że na Woli też jest ciekawie

Scrolluj w dół

DSC_2116

Uwaga, portrety! Ostatnio przełamałem się i wraz z Maciejem (KLIK!) postanowiłem porobić zdjęcia modelce. Tym razem przed obiektywami naszych aparatów gościła Klaudia, która, jak widać, w umiejętny i profesjonalny sposób pozowała do naszych zdjęć!

DSC_2129

Najpierw postanowiliśmy pójść na Wolę. Miejsce, gdzie nowoczesne biurowce spotykają się z zapadającymi się ruinami kamienic. Naszą lokacją były okolice jeszcze świeżo otwartego Warsaw Spire. Futurystyczna lokacja na placu przed budynkiem zainspirowała mnie do stworzenia paru kadrów.

DSC_2141

DSC_2142

DSC_2146

Potem przenieśliśmy się parę kilometrów dalej. Dokładniej w okolicę Ronda Wolnego Tybetu. Miejscówka niepozorna a jednak bardzo urokliwa. Pozostaliśmy już tutaj do końca sesji.

DSC_2177

DSC_2217

DSC_2255kopia

To już wszystko ode mnie dzisiaj. Jak widać, spacer po warszawskiej Woli można uznać za udany. Jest to przede wszystkim zasługa Klaudii, której z całeego serca chciałbym podziękować za poświęcenie swojego czasu. Wszyscy wiedzą jak bardzo rzadko robię zdjęcia ludziom. Każda okazja do zrobienia zdjęć modelce na pewno pozwala usprawnić mój warsztat.

Wkrótce będziecie mogli zobaczyć również zdjęcia u Macieja na Fanpagu. Jego Fanpaga możecie już teraz polajkować (KLIK!).

Ciekawy również był wybór lokalizacji. Całkiem niepozorne miejsca okazały się strzałem w dziesiątkę. Abstrahuję już od tego co mnie spotkało w samej dzielnicy. Historia z Sebą, który na przystanku tramwajowym podszedł do nas i powiedział do mnie „Dawaj aparat” jest co najmniej absurdalna i wydaje się być śmieszna.

To najbardziej intensywny tydzień od bardzo, bardzo dawna. Wrzuciłem aż trzy wpisy. Całkiem nieźle, prawda?

Submit a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.