Świąteczny cug zdjęciowy

Scrolluj w dół

Zgodnie z obietnicą z poprzedniego wpisu zarzucam kolejną część moich zdjęć reklamowych, które miałem okazję wykonać do promocji na Instagramie kilku marek odzieżowych. Jako, że już wkrótce święta, tak i tym razem zdjęcia typowo świąteczne. Przez chwilę nawet zawahałem się czy nie włączyć na blogu skryptu tworzącego spadający śnieg przez całą stronę. Szczęśliwie dla wszystkich powstrzymałem się. Nie regulujcie odbiorników, to nie jest blog lifestylowy!

Tę część zdjęć wykonałem dla BagMe by smola. Koniecznie sprawdźcie Instagram, na którym jest więcej zdjęć mojego autorstwa.

Tak jak widać, we wszystkim zabrakło tylko śniegu! Ale wszyscy przywykliśmy, że śniegu nie doświadczymy podczas Bożego Narodzenia.

Warto podkreślić, że ostatnia seria zdjęć, którą pokazuję została zrobiona na Starym Mieście, na którym za wszelką cenę starałem się nie fotografować, ponieważ stwierdziłem, że to oklepany pomysł. Jak widać, nie wyszło tak źle. To właśnie tam było najwięcej świątecznych tematów.

To wszystko ode mnie na dzisiaj. Jak widać, świąteczne sesje bywają bardzo cukierkowe, ale również potrafią prezentować się bardzo spójnie. Zdecydowanie projekt zdjęć reklamowych dla 3 różnych marek związanych z modą mogę uznać za udany. Była to wspaniała możliwość nauki wielu nowych rzeczy. Jako, że zdjęcia zostały ogarnięte, idę lepić pierogi. Spokojnych świąt życzę!

Submit a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.