Streetowe portrety

Scrolluj w dół

Hej, dawno mnie tu nie było. Ostatnio wrzucałem tu zdjęcia pod koniec września. To już prawie trzy miesiące temu. Tym razem coś z kompletnie innej bajki mając na uwadze tematy zdjęć, które zazwyczaj podejmuję. Niedawno miałem okazję robić kilka komercyjnych zdjęć typu fashion. Streetowe portrety, tak jak wskazuje tytuł wpisu to bardzo lubiana przeze mnie dziedzina fotografii. Oto efekty.

Zdjęć wyszło naprawdę dużo. Tak się składa, że fotografie robiłem dla trzech różnych modelek w trzy dni. Sesja, którą prezentuję w tym wpisie została w pełni zrobiona z Agnieszką – modelką, która akurat wtedy miała okazje mi pozować. Pozostałe dwie sesje pokażę w kolejnym poście. Zdjęć wyszło sporo. Tyle, że aż postanowiłem je rozdzielić.

Zdjęcia wykonaliśmy w okolicach Placu Grzybowskiego dla firm Monica Nera oraz Jelly. Dobrze się złożyło, że akurat dopisała nam pogoda. Był to jeden z niewielu dni w grudniu gdy dopisywało słońce.

To tyle zdjęć ode mnie na dzisiaj. W telegraficznym skrócie opisałem sesję. Wkrótce podrzucę drugą część – ciut bardziej świąteczną a przy tym bardziej cukierkową. Będzie co oglądać! Zapraszam w międzyczasie do przejrzenia instagramów Monicy Nery i Jelly, w najbliższym czasie będą pojawiać się tam moje zdjęcia.

1 Comment

Submit a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.