Spóźnił się pięć minut

Scrolluj w dół

DSC_1453Mimo ciągle zmienianych rozkładów, pociągi nadal się spóźniają. Nieelastyczne godziny odjazdów zmuszają mnie do wyjazdu pociągiem z Kołobrzegu albo o 5 nad ranem, albo o 13. Skład ciągle jest przeładowany i ciężko znaleźć miejsce. Mimo wszystko uwielbiam nasze pociągi, obsługa jest o wiele lepiej nastawiona do klienta niż kierowcy autobusów. Jeszcze niedawno zostałem niemiło potraktowany przez kierowcę Exp***ss busa (to te zielone autobusy z napisem „Express bus”, nazwa firmy została specjalnie zakryta bym nie został ścigany przez sądy) :D. Pan po prostu w chamski sposób zbeształ mnie ponieważ pomyliłem stanowiska odjazdów autobusów.

-Przepraszam, czy ten jedzie do Trzebiatowa?

-A umiesz czytać?

-Tak.

-To wyjdź i sprawdź co jest na tej tabliczce.

-Nie może mi pan sam tego powiedzieć?

-Nie :):):)

-No to goń się leszczu.

W regio takie sytuacje nigdy się nie zdarzają. Pociąg jest po prostu najwygodniejszym i najszybszym środkiem transportu na trasie relacji Kołobrzeg<->Gryfice.

 

Zmiany, zmiany, zmiany. Jak widać zmodernizowałem cały wygląd bloga. Teraz ma on kształt dziennika niż photobloga. Postanowiłem też trochę bardziej rozpisywać, się w pojedynczych postach. Postaram się nikogo nie zanudzić. Chcę aby tematyka nadal była luźna. Chciałbym sprawdzić jak długo wytrzymam pisząc dłuższe teksty. Daję sobie miesiąc czasu. Nadal mimo wszystko najważniejszym elementem wpisu będą zdjęcia.

2 Comments

Submit a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.