Selected Ambient Works Listopad 2018 – Styczeń 2019

Scrolluj w dół

Tytuł wpisu jest quasi-przypadkowy. Naturalnie nawiązuje do kultowego ambient techno albumu z lat 90. Przede wszystkim jednak ma mówić o tym, że wpis jest kompilacją kilkunastu zdjęć które zrobiłem we wspominanym okresie prawie 3 miesięcy.

Przede wszystkim czas ten był dla mnie całkiem urozmaicony pod względem fotografowania. Naprawdę, jak na człowieka, który wywołuje film raz na 3 miesiące i bierze aparat cyfrowy tylko w przypływie good vibrations – rzeczywiście sporo zużyłem migawki.

Tak więc „selected’, bo znajduje się trochę kadrów z filmu, jak i cyfrowego aparatu. Większość z nich już wrzucałem na Instagrama lub mojego peja na Facebooku. Część jest nowych, których nigdzie nie wrzucałem.
„Ambient” bo właściwie wszystkie zrobiłem w otoczeniu czegoś. Sprytne, prawda?
„Works” bo to prace, dla których poświęciłem trochę swojego prywatnego czasu (tak dla siebie).

Tak więc uznałem, że wpis będzie czymś w rodzaju „The Best Of” z trzech miesięcy. W przemyśle muzycznym już dawno temu zorientowali się, że coś takiego się sprzedaje.

I koniec. Jednak teraz myślę, że nie o to chodzi w tytułach. Ich nie powinno tłumaczy się przez cały wpis. Rada dla wszystkich – dawajcie bardziej clickbaitowe niż złożone tytuły.

1 Comment

Submit a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.