Powiśle

Scrolluj w dół

DSC_1635Hejo hej, dzisiaj sobie zwiedzimy trochę Powiśla i jego okolic- jednej z bardziej sympatycznych miejscówek w Warszawie. Niestety nie gwarantuję satysfakcji po odbytej wycieczce. Zawsze jednak uważałem, że Powiśle jest cool i warte sfotografowania.DSC_1637Po lewej, doniczkowi- ludzie z duszą artystyczną. Po prawej zdecydowanie bardziej praktyczni mieszkańcy.

DSC_1640

DSC_1643

DSC_1646

DSC_1657

DSC_1688

DSC_1690

DSC_1695

Zrezygnowani z kadrów jakie wypracowaliśmy, postanowiliśmy na chwilę przystanąć. Wtem objawił się Jezus. Na możliwość zrobienia zdjęć kapliczek wewnątrz kamienic polowałem już od bardzo dawna. Niestety stwierdziłem, że wyjście na Pragę z aparatem jest zbyt dużym ryzykiem. Okazało się jednak, że Powiśle jest również hojne w kapliczki.

DSC_1716-2

DSC_1745

Pozwolę sobie jeszcze zarzucić jedno zdjęcie spoza Powiśla. Niestety nie pasowało mi do stworzenia żadnego wpisu, lecz stwierdziłem, że warto je wrzucić do tego posta.

DSC_1634

To już koniec wycieczki po Powiślu (i jego okolicy!), mam nadzieję, że chociaż w minimalnym stopniu podobała Wam się wycieczka. Kolejnych wycieczek postaram się dostarczyć oczywiście już wkrótce!

Submit a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.